Kursy żeglarskie

Bardzo intensywne szkolenie dla każdego, kto chce w krótkim czasie opanować sztukę bezpiecznego prowadzenia jachtu żaglowego.

Kurs żeglarza jachtowego dla dorosłych 1100 PLN

Zapraszamy na szkolenia żeglarskie na Mazury, pozwalające opanować umiejętności niezbędne do skutecznego podejścia do egzaminu na państwowy patent żeglarza jachtowego.

  • Czas trwania: 7 dni
  • Poziom: podstawowy

Kurs sternika motorowodnego 450 PLN

Zapraszamy na szkolenia motorowodne na Mazury, pozwalające opanować umiejętności niezbędne do skutecznego podejścia do egzaminu na państwowy patent sternika motorowodnego.

  • Czas trwania: 14 dni
  • Poziom: podstawowy

Egzaminy na patenty żeglarskie (PZŻ) 125 / 250 PLN

Egzaminy prowadzone przez Komisję Egzaminacyjną Marin Sp. z o.o. – podmiot upoważniony do prowadzenia egzaminów na patenty żeglarskie przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

  • Czas trwania: 1 dzień
  • Poziom: średni

Kursy doszkalające 1100 PLN

Kursy doszkalające przeznaczone są dla tych, którzy posiadają juz patent żeglarza jachtowego, ale chcą udoskonalić swoje umiejętności samodzielnego prowadzenia jachtu śródlądowego.

  • Czas trwania: 7 dni
  • Poziom: średni

Zarządzanie procesem grupowym 400 PLN

Kursanci będą potrafili poprzez zrozumienie indywidualnych zachowań oraz zjawisk zachodzących w grupie poprowadzić rejs w sposób zapewniający dobrą atmosferę i bezpieczeństwo, a przede wszystkim to, że uczestnicy ich rejsów będą chcieli ponownie z nimi pływać.

  • Czas trwania: 2 dni
  • Poziom: zaawansowany

Lokalizacja

Na Mazurach bazę naszą opieramy na porcie w Ogonkach koło Węgorzewa. Ośrodek wypoczynkowy, będący jego zapleczem, zapewnia nam pełne wyżywienie oraz dobre warunki szkoleniowe i sanitarne.

Instruktorzy i skipperzy

Naszymi skipperami są doświadczeni na morzach i Mazurach żeglarze, jachtowi sternicy morscy i kapitanowie jachtowi. Szkolenia prowadzą instruktorzy PZŻ. Opieramy się na członkach i przyjaciołach Klubu Morskiego „Muring".

Jachty

W naszej działaniach wykorzystujemy jachty typu Twister (8 m) oraz Tango (7,3 m). Dbamy o ich stan techniczny i wyposażenie. Są sprawne i dzielne na wodzie.

Gdzie pływamy?

Na wodach śródlądowych znajdziecie nas na Mazurach. Pływamy od Węgorzewa na północy - do Rucianego na południu.

Na wodach słonych pływaliśmy po Morzu Bałtyckim, Północnym, Jońskim, Egejskim, Tyrreńskim, Liguryjskim, Adratyku, Oceanie Atlantyckim. Popłyniemy dalej...


Parę słów o nas...

We współczesnych czasach ludzie bywają samotni wśród tłumu. Często pędzą w codziennym kołowrocie ważnych spraw. Wielu potrzebuje docenienia i akceptacji. Chcą lepiej poznać samych siebie, by napełnić się siłami do pokonywania dalszych trudów dnia codziennego. Potrzebują więc usunąć się na chwilę, zmienić zaokienny widok kamiennej pustyni miast, na żywą przyrodę. Chcą poznawać nowych ludzi i otoczyć się przyjaciółmi.

Dlatego właśnie rozpoczęliśmy naszą przygodę i zapraszamy do niej innych. Chcemy wypoczywać w aktywny sposób, spędzać czas pożytecznie. Na urlopie można poznać ciekawe miejsca i także czegoś się nauczyć, rozwinąć swoje kwalifikacje, zdystansować od codzienności, lepiej poznać siebie, pokonać swoje słabości, wzmocnić siłę charakteru, podnieść na duchu.ReferencjePowrót na górę strony